Opis oferty

ANIMO Centrum Turystyki i Języków Obcych prowadzi działalność od września 1996 roku.

Rozpoczęliśmy ją od organizacji zajęć językowych i sportowych dla dzieci i młodzieży. Z czasem nawiązaliśmy współpracę ze szkołami w zakresie organizacji wypoczynku letniego i zimowego dzieci i młodzieży. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie ze strony zarówno nauczycieli, jak i rodziców na profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie imprez turystycznych, od października 2000 roku rozpoczęliśmy działalność w zakresie:

organizacji wycieczek szkolnych, które stanowią większość realizowanych przez nas imprez (znajdziecie je Państwo w naszych katalogach; przygotujemy je także pod Państwa indywidualne zamówienia)

Organizujemy również:

  • imprezy turystyczne dla zakładów pracy (również w tym przypadku posiadamy oferty katalogowe lub przygotowujemy imprezy pod indywidualne zamówienia klientów)
  • wycieczki dla indywidualnych turystów po Polsce i do państw ościennych (byliśmy już na Ziemi Podlaskiej, Polesiu, Kaszubach, Suwalszczyźnie i Warmii, w Małopolsce oraz w Berlinie i Budapeszcie; a najbliższych planach - Pomorze Zachodnie, Mazury, Drezno i Szwajcaria Saksońska). Są to imprezy, organizowane naszym transportem, w grupach liczących od 6 do max. 27 osób.
  • różne formy aktywnego wypoczynku letniego i zimowego (wyjazdy na narty, warsztaty i obozy językowe)

Świadczymy także usługi transportowe w zakresie przewozu osób na terenie kraju i za granicę.

Prowadzimy również działalność agencyjną w zakresie:

  • sprzedaży imprez turystycznych (wczasy, wycieczki) innych touroperatorów
  • ubezpieczeń turystycznych, komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i innych
  • międzynarodowych i krajowych przewozów autokarowych, transportu lotniczego, kolejowego i promowego

Jako Animo szkoła języków obcych oferujemy Państwu

  • zajęcia językowe grupowe i indywidualne
  • usług w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, nie tylko w obrębie języków europejskich. Pomożemy również Państwu, gdy potrzebujecie tłumaczy podczas rozmów biznesowych, spotkań oficjalnych i prywatnych. Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa gości z zagranicy zwiedzanie konkretnych miejsc lub całych tras turystycznych z pilotem obcojęzycznym.

Nasza najnowsza oferta - to animacje imprez okolicznościowych, tych rodzinnych, zakładowych, czy towarzyskich. Nasze animacje skierowane są przede wszystkim do tych najmłodszych klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do poszczególnych zakładek, kontaktu mailowego lub telefonicznego. Bardzo chętnie też przyjmiemy Państwa u nas w firmie.

Możecie też Państwo skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza; na pewno się do Państwa odezwiemy.

Copyrights 2018 by Animo All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.