Opis oferty

ANIMO CENTRUM TURYSTYKI I JĘZYKÓW OBCYCH prowadzi działalność od września 1996 roku.

Rozpoczęliśmy ją od organizacji zajęć językowych i sportowych dla dzieci i młodzieży. Z czasem nawiązaliśmy współpracę ze szkołami w zakresie organizacji wypoczynku letniego i zimowego dzieci i młodzieży. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie ze strony zarówno nauczycieli, jak i rodziców na profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie imprez turystycznych, od października 2000 roku rozpoczęliśmy działalność w zakresie:

organizacji wycieczek szkolnych, które stanowią większość realizowanych przez nas imprez (znajdziecie je Państwo w naszych katalogach; przygotujemy je także pod Państwa indywidualne zamówienia)

Organizujemy również:

  • imprezy turystyczne dla zakładów pracy (również w tym przypadku posiadamy oferty katalogowe lub przygotowujemy imprezy pod indywidualne zamówienia klientów)
  • wycieczki dla indywidualnych turystów po Polsce i do państw ościennych (byliśmy już na Ziemi Podlaskiej, Polesiu, Kaszubach, Suwalszczyźnie i Warmii, w Małopolsce oraz w Berlinie i Budapeszcie; a najbliższych planach - Pomorze Zachodnie, Mazury, Drezno i Szwajcaria Saksońska). Są to imprezy, organizowane naszym transportem, w grupach liczących od 6 do max. 27 osób.
  • różne formy aktywnego wypoczynku letniego i zimowego (wyjazdy na narty, warsztaty i obozy językowe)

Świadczymy także usługi transportowe w zakresie przewozu osób na terenie kraju i za granicę.

Prowadzimy również działalność agencyjną w zakresie:

  • sprzedaży imprez turystycznych (wczasy, wycieczki) innych touroperatorów
  • ubezpieczeń turystycznych, komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i innych
  • międzynarodowych i krajowych przewozów autokarowych, transportu lotniczego, kolejowego i promowego
  • sprzedaży promocyjnych biletów do parków rozrywki ENERGYLANDIA i ZATORLAND

Jako ANIMO SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH oferujemy Państwu

  • zajęcia językowe grupowe i indywidualne
  • usług w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, nie tylko w obrębie języków europejskich. Pomożemy również Państwu, gdy potrzebujecie tłumaczy podczas rozmów biznesowych, spotkań oficjalnych i prywatnych. Dodatkowo możemy zorganizować dla Państwa gości z zagranicy zwiedzanie konkretnych miejsc lub całych tras turystycznych z pilotem obcojęzycznym.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do poszczególnych zakładek, kontaktu mailowego lub telefonicznego. Bardzo chętnie też przyjmiemy Państwa u nas w firmie.