Wycieczki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym nowym katalogiem wycieczek dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich.

W naszej ofercie mają Państwo do wyboru jednodniowe wycieczki oraz wielodniowe imprezy zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Przedstawiamy Państwu najciekawsze przykłady wyjazdów, łączących w sobie cechy imprez turystycznych, krajoznawczych i edukacyjnych.

Jeżeli macie Państwo własne pomysły, my z pewnością je zrealizujemy. Każdą imprezę możemy oczywiście przygotować na inna – wskazaną przez Państwa – ilość dzieci oraz zmieniać program i świadczenia zgodnie z Państwa sugestiami.

Nasze imprezy przygotowujemy z największą starannością w oparciu o 20-letnie doświadczenie, zawsze uwzględniając oczekiwania naszych klientów.

Gwarantujemy atrakcyjne programy, usługi najwyższej jakości oraz rozsądne ceny.

Każdą przedstawioną w katalogu imprezę przygotowaliśmy w dwóch wariantach cenowych, skalkulowanych na: 40 uczestników + 3 opiekunów oraz 25 uczestników + 2 opiekunów.

Co wliczamy w cenę wycieczki ?

TRANSPORT: Nie ważne czy jedziecie na trzy dni nad morze, czy na bliską jednodniową wycieczkę, zawsze macie Państwo do dyspozycji komfortowy autokar, wyposażony w klimatyzację. W cenie wycieczki są wszystkie opłaty parkingowe i drogowe. Korzystamy z usługi sprawdzonych przewoźników; dysponujemy też własnymi pojazdami (na max. 28 podróżujących).

WYŻYWIENIE: Na wszystkich wycieczkach (poza jednodniowymi) zapewniamy wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji oraz obiadu w ostatnim dniu wycieczki. Pierwsze świadczenie to obiadokolacja przed pierwszym noclegiem, a ostatnie – obiad w drodze powrotnej.

ZAKWATEROWANIE: Zapewniamy noclegi w pensjonatach, ośrodkach i domach wczasowych, hostelach w pokojach 2-6-os. oraz w schroniskach młodzieżowych w pokojach wieloosobowych.

BILETY: W cenę wycieczek wliczyliśmy koszt wszystkich biletów wstępu, przewidzianych w programie; nie wnoszą również Państwo dodatkowych opłat za usługi lokalnych przewodników.

UBEZPIECZENIA: Wszyscy uczestnicy wycieczek krajowych są objęci ubezpieczeniem Następstw Nieszczęśliwych Wypadków; w przypadku wycieczek zagranicznych dodatkowo - Kosztów Leczenia. Ubezpieczamy w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

PILOCI: Na wszystkich wyjazdach grupie towarzyszy licencjonowany pilot, którego zdaniem jest przeprowadzenie imprezy w taki sposób, abyście nie musieli się martwić sprawami organizacyjnymi.

Propozycje wycieczek dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie opisów, albumów zdjęciowych i filmików znajdą Państwo na naszym Facebooku.